Forum Dyskusje Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników Dyskusje Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników "RADAR"
Przejdź na stronę główną WWW.RADAR.JGORA.PL

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  AlbumAlbum   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

płyta CD ze zdjęciami rocznika -styczeń-marzec 2003

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dyskusje Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników "RADAR" Strona Główna -> O JSŻR RADAR
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marian

PostWysłany: 27 Paź 2009 12:57 pm    Temat postu: płyta CD ze zdjęciami rocznika -styczeń-marzec 2003 Odpowiedz z cytatem

Witam,poszukuję płytki CD ze zdjęciami z "poligonu" który się mieści za budynkami koszar i nie tylko. Te zdjęcia o ile pamiętam robił nasz dowódca plutonu kapitan Gładysz (chyba że mylę nazwiska z innej jednostki). Te zdjęcia i prawdopodobnie też filmiki wypalał na płytę i sprzedawał nam jako pamiątki z wojska (fajna rzecz)...niestety Ja wtedy jej nie kupiłem bo nie miałem funduszy.

Pytanie brzmi: czy ktoś ma kontakt z kapitanem Gładyszem? może ma jeszcze gdzieś te płyty i mógłby udostępnić?

Powtórzę,było to w roku 2003 w okresie styczeń-marzec,a Ja się nazywam st. szer. Skrzyniarz Smile Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Tomaszewski

PostWysłany: 23 Sty 2010 17:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znałem mjr Stanisława Gładysza jeszcze z okresu służby w 4brt Warszawa, a następnie 1BRt Warszawa. Podczas jej rozwiązywania znalazł pracę w WAT (podobnie jak mjr Wacław Bejtan, mjr Edward Orzeszko). Ja zostałem wchłonięty w machinę WLOP i kontakt się urwał. Sporadycznie widuję tylko mjr. Orzeszko więc przy kolejnym spotkaniu postaram się zasięgnąć informacji.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dyskusje Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników "RADAR" Strona Główna -> O JSŻR RADAR Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: