Forum Dyskusje Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników Dyskusje Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników "RADAR"
Przejdź na stronę główną WWW.RADAR.JGORA.PL

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  AlbumAlbum   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

OSR, WOSR, CSR - 2015
Tytuł obrazka: OSR, WOSR, CSR - 2015
Opis obrazka: Jestem w stanie zrozumieć dewastację pomników przy strzelnicy w Jeżowie (2 kolejne fot.) Jednak ciężko pogodzić mi się z tym, że taka pamiątka ginie bezpowrotnie. Czy AMW sprzedała ją jakiemuś złomiarzowi? Naprawdę szkoda. To mogła być również (prócz tablic na bramie) jedna z wizytówek Osiedla pod Jeleniami mówiąca o historii tego miejsca.
Wysłał: bimbol
Wysłany: 25 Sty 2015 20:55 pm
Oglądań: 1121
Komentarze: 2
Wysłał: Jerzy Antonowicz @ 31 Sty 2015 23:17 pm
Tak to już od 4 lat - ta pamiątka straszy swym wyglądem. Czyżby Koledzy ze Stowarzyszenia - całkiem zapomnieli o swych statutowych obowiązkach? Tylko imprezy, balowanie i prężenie się do kamery - mieli w głowie?
Jest to swoista wizytówka Stowarzyszenia. W tym stanie - nie przetrwa! A może by tak skrzyknąć się i naprawić, unikając elementów metalowych.. Tę stówę zawsze wysupłam na renowację tego pomnika. Znajdzie się kto - tam na miejscu?

» Ostatnio zmieniony przez Jerzy Antonowicz dnia 04 Cze 2015 09:34 am, w całości zmieniany 4 razy

Wysłał: Jacek Hałkowski @ 07 Maj 2015 11:57 am
A co z antenami WOSR, CSR?!

Porządek:  
Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie GMT